Kto powinien stosować balsam?

Kto powinien stosować balsam?

Zdrowa, zadbana skóra stanowi niejako wizytówkę każdego człowieka. Z tego powodu, warto nauczyć się odpowiedniej pielęgnacji. Wiele osób regularnie wklepuje w skórę twarzy odżywcze i nawilżające kremy, zapominając jednocześnie o pozostałych rejonach ciała. Tymczasem, w niektórych miejscach ciała, skóra jest znacznie cieńsza od skóry twarzy. Szybciej wówczas widoczne są oznaki starzenia.

Warto zatem pamiętać o regularnym stosowaniu balsamu do ciała. Posiada on różne właściwości: nawilżające, odżywcze, regenerujące, wyszczuplające, antycellulitowe czy opalające. Wybór konkretnego produktu zależy wyłącznie od naszych oczekiwań.

Balsam najlepiej aplikować bezpośrednio po kąpieli, zwłaszcza jeśli jest to ciepła kąpiel, w trakcie której skóra może ulec przesuszeniu. Ponadto po kąpieli, składniki zawarte w balsamie znacznie lepiej wchłaniają się. Balsam może być stosowany przez każdego, kto chce cieszyć się dobrze nawilżoną skórą.

Balsam do ciała jest szczególnie przydatny w okresie wakacyjnym. Osoby, które korzystają z kąpieli słonecznych, powinny pamiętać o nawilżeniu skóry. Można tego dokonać nakładając na całe ciało grubą warstwę tego kosmetyku.

http://www.gsk.com.pl/produkty/malarone.html Retrovir

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *