Czy warto stosować serum?

Czy warto stosować serum?
wzw zoltaczka typu b

Serum jest kosmetykiem, którego działanie jest znacznie silniejsze od kremu. Powodem tego jest większa zawartość składników odżywczych, niejednokrotnie o szerokim działaniu. W składzie serum często znajdują się różnego rodzaju antyoksydanty, jak witamina A, E i C. Część z nich zawiera również kwas hialuronowy, kolagen, wyciągi roślinne.

Sposób wyboru tego kosmetyku, zależy od konkretnych potrzeb. Możliwości serum są bowiem niemal nieograniczone. Spłyca zmarszczki, nawilża nawet głębsze warstwy skóry, sprzyja regeneracji oraz rozjaśnia przebarwienia. Serum bywa także pomocne w leczeniu zmian trądzikowych.

Warto pamiętać, że kosmetyk ten występuje w formie skoncentrowanej. Z tego powodu, nakłada się tylko niewielką ilość kosmetyku. Przedtem jednak trzeba dokładnie oczyścić skórę. Po kilkunastu minutach po nałożeniu serum, warto wklepać krem, który wzmocni jego działanie.

Serum może być stosowany przez kobiety, które ukończyły 25 lat. Dzięki niemu można opóźnić proces starzenia. Kosmetyk jest także nieodzowny po okresie zimowym. Serum jest droższe od kremu, jednak należy pamiętać, że posiada więcej możliwości nawilżających i regenerujących skórę.

Aerosonit cena Telzir 50mg/ml

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *